YAKACIK ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

ANA SAYFA » Bölgelerimiz » YAKACIK ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

YAKACIK bölgesine özel direksiyon dersi ile ihtiyacınız olan direksiyon eğitimine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile ister ilk kez ehliyet alıyor olun, isterseniz de yıllar boyunca ehliyetinizi bir kenara bırakmış olun fark etmez. Sabırlı, deneyimli ve güler yüzlü usta öğreticilerimiz ile her zaman yanınızdayız. YAKACIK özel direksiyon dersi hizmetlerimiz ile trafik kurallarına saygılı, nitelikli ve yetkin bir sürücü olmanızı sağlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifikalı araçlarımız ile ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılıyoruz. Temel özel direksiyon dersi, spesifik konularda almak istediğiniz dersler, defansif sürüş eğitimi ve ileri seviye direksiyon dersi gibi seçenekler sayesinde direkt olarak ihtiyacınız olan konuya odaklanıyoruz. Sürücü hizmetleri konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile özel direksiyon dersi YAKACIK bölgesine özel kusursuz eğitimlerimizi kesintisiz olarak sürdürüyoruz.

YAKACIK özel direksiyon dersi

Haftanın Her Günü Kesintisiz Sürücü Eğitimi
YAKACIK bölgesine özel olarak sunduğumuz sürüş eğitimlerinden haftanın her günü ve günün her saati yararlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde trafikte olmakta zorlanıyorsanız sadece gece sürüş derslerimiz üzerine de yoğunlaşabilirsiniz. Kadın ve erkek hocalardan ayrı ayrı alacağınız YAKACIK özel direksiyon dersi eğitimi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız. Kendinizi usta öğreticilerimizin yanında rahat hissedecek ve trafik stresini unutacaksınız. Alanında uzman olan usta öğreticilerimiz, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalarına sahip ve hayatlarında hiç trafik kazası yapmamış kişilerdir. Kuruluşumuz, kurumsallığı ile sektördeki diğer özel direksiyon dersi firmalarına örnek olacak niteliktedir. Sahip olduğumuz Kaymakamlık İzin Belgesi, Valilik Belgesi, Güvenli ve Defansif Sürüş, Güvenli Sürüş Eğitimi, Usta Öğretici Belgesi ve İleri Sürüş Teknikleri lisansları eğitime ve kurumsallığa verdiğimiz önemi desteklemektedir.

YAKACIK özel direksiyon dersi

Trafikte Daha İyi Bir Sürücü Olabilirsiniz
Trafiğe güvenle çıkmak, hem kendi sağlığınızı hem de başkalarının sağlığını tehlikeye atmamak için benzersiz özel direksiyon dersi YAKACIK hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğitim araçlarımızda alacağınız sürücü dersleri sayesinde en hızlı ve en etkin öğrenme biçimlerine sahip olacaksınız. YAKACIK bölgesine özel olarak sunduğumuz hizmetler dahilinde, son derece donanımlı olan, çift pedallı eğitim araçları ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulabilirsiniz. YAKACIK özel direksiyon dersi hizmeti veren usta öğreticilerimiz, trafikte meydana gelebilecek problemlerde misafir koltuğunda bulunan pedallar sayesinde risk anlarına profesyonel bir şekilde müdahalede bulunabilir. Bireysel olarak da hizmet alabileceğiniz özel direksiyon dersi hizmetlerimiz kapsamında eğitiminizi kendi aracınızla da alabilirsiniz. Talebinize göre manuel ve otomatik vitesli araçlarda alacağınız eğitimlerde, eğitim sonrasında kullanacağınız aracın uygunluk durumuna göre özelleştirilmiş hizmetler alabilirsiniz.

Ders Günleri Size Göre Ayarlanıyor
Özel direksiyon dersi YAKACIK kapsamında sunduğumuz sürücü derslerinde sizin müsait olduğunuz zaman aralıklarında ders veriyoruz. Usta öğreticilerimiz, dersin olduğu gün sizi evinizden veya iş yerinizden eğitim aracı ile alıyor. Ders bitiminde de yeniden evinize veya iş yerinize bırakıyor. Bu sayede hem zamandan hem de efordan büyük ölçüde tasarruf ediyorsunuz. Eğitim süresince usta sürücü hizmetinden yakıt ücretlerine kadar tüm masraflar tarafımızca karşılanıyor. Bu sayede YAKACIK bölgesine özel olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında, ders sonunda kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Ödeme konusunda da son derece esnek olan YAKACIK özel direksiyon dersi merkezimizde kullanıcı odaklı hizmetler ile beklentilerinizi daima en üst düzeyde tutmanıza olanak sağlıyoruz. İlk derslerde trafiğe çıkamayacak kadar gergin ve heyecanlı olmanız durumunda öncelikle eğitim parkurumuzda hizmet veriyoruz. Eğitim parkurumuzda destek aldıktan sonra kendinizi trafiğe çıkmaya hazır hissettiğinizde, direksiyon hocanızın de yardımıyla akan trafikte pratik dersler almaya hemen başlayabilirsiniz.

YAKACIK özel direksiyon dersi

Özelleştirilmiş Direksiyon Dersi Hizmetleri
Kişiselleştirilmiş özel direksiyon dersi hizmetleri ile sadece eksik olduğunuz konularda da eğitim almanıza olanak sağlayan eğitim merkezimizde, mevcuttaki paketler arasından seçim yapabilirsiniz. 10’lu, 20’li ve 30’lu paketlerden birini tercih ederek direksiyon dersi gereksiniminizi bütçenizi yormadan ulaşabilirsiniz. Paket alımında ödemelerinizi kredi kartı ile yapmanız mümkündür. Banka anlaşmanıza bağlı olarak karta taksit imkanının da sunulduğu özel direksiyon dersi YAKACIK merkezimizde dilerseniz ödemelerinizi her ders bitiminde, usta öğreticimize nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kurucumuz Ali Kemal BEKAR öncülüğünde sunduğumuz hizmetlerle sizlere mükemmeli vaat ediyoruz. Sadece eksik olduğunuz konular hakkında da ders alabileceğiniz merkezimizde yokuş kaldırma, geri geri park etme, iki araç arasına park etme, dar sokaklar arasında ilerleme, tali yoldan asli yola çıkma, el freni ile yokuşta araç kaldırma gibi özelleştirilmiş hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

İhtiyacınıza En Uygun Direksiyon Dersi Seçenekleri
İhtiyaçlarınıza en uygun direksiyon dersi seçeneklerinin sunulduğu merkezimizde, aracınızla yokuşta kaldığınızda panikliyor ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız direkt olarak yokuşta araç kaldırma dersinden faydalanabilirsiniz. Ön ve arkanızda bulunan araçlarla aranızdaki mesafe kısaysa daha fazla panik yapmanız muhtemeldir. Paniğin hata doğurduğunu unutmamalı ve acele hareket etmemelisiniz. Yakınlarınızın desteği ile sürüş pratiği yapmak ise sizin için iyi bir seçenek olmayabilir. Yakınlarınız, sürüş konusunda kendinizi geliştirmek için her ne kadar sizi desteklese de yapacağınız hatalarda size kızabilir ve öz güveninizi yitirmenize neden olabilir. Üstelik bu derslerde kendi aracınızı kullanacağınız için oluşabilecek maddi hasarlı kazalardan da muzdarip olursunuz. Özelleştirilmiş direksiyon derslerinin verildiği merkezimizde ise iyi niyetli ve bilinçsiz bir şekilde yaptığınız maddi hasarlı kazalarda sorumluluğu biz alırız. Ders aldığınız süreç içerisinde herhangi bir trafik cezası ile karşılaşmanız durumunda da sorumluluğu üstlenen markamız, bu sayede trafikte çok daha rahat ve stressiz bir şekilde hareket etmenize olanak tanır.

YAKACIK özel direksiyon dersi

Akan Trafikte Panik mi Yapıyorsunuz?
Akan trafikte panik yapıyorsanız da özel direksiyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle iş çıkış ve işe gidiş saatlerinde son derece yoğu olan trafikte, halihazırda stresli olan sürücülerin acele olarak gerçekleştirdiği manevralar acemi sürücüler için oldukça büyük bir problem oluşturabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için tercih edeceğiniz en iyi seçenek alanında uzman olan profesyonellerden faydalanmaktır. Ankara Gazi Üniversitesi Metal Öğretmenliği, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğretici Direksiyon ÖğretmenliğiBASIC Driving Skills Center Sertifikası, İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı-Türk Sürüş Akademisi, Güvenli, Sürüş Teknikleri- Türk Sürüş Akademisi, Scidkar Defansif Sürüş ve Direksiyon Geliştirme Merkezi lisanslarına sahip olan kurucumuz Ali Kemal BEKAR ve usta öğreticilerimiz ile ihtiyacınız olan özelleştirilmiş sürüş hizmetini sizlere sunuyoruz.

M.T.S.K ‘ya Bağlı Eğitim Araçlarında Ders Alma İmkanı
M.T.S.K ‘ya bağlı olan ve özel olarak donatılmış eğitim araçlarımızda alacağınız eğitimlerle niteliğin ve kalitenin farkına varacaksınız. İsterseniz sadece manuel ve sadece otomatik vitesli araçlarda ders alabilir, isterseniz de her iki şanzımanlı araçlarda ders alabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun çözümlerin bulunduğu merkezimizde, eksik olduğunuz tüm konuları pratik ile tek te çözüme kavuşturacaksınız. Ara yollara geçişte sorun yaşıyorsanız, alacağınız birkaç saatlik eğitimle bu sorunu kökten bir şekilde çözebilirsiniz. Eğitiminiz ne kadar sağlam bir temel üzerine inşa edilirse, üzerine koyacağınız yeni bilgiler de aynı doğrultuda sağlam olarak yükselecektir. Her bir dersin 50 dakikadan oluştuğu merkezimizde günde minimum iki ders saati direksiyon eğitimi alarak hedeflediğiniz sürücü olma yolunda önemli bir aşama kat edebilirsiniz. İki araç arasına park etmekte zorlanıyorsanız da bizimle iletişime geçin. Yıllar boyunca araçların yan yana bulunduğu park alanlarından kaçmak kaderiniz olmasın. Cesaretinizi yeniden kazanacağınız, öz güveninizi geliştirecek benzersiz direksiyon ders hizmetleri ile her zaman yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

YAKACIK özel direksiyon dersi

Direksiyon Dersini Uzmanından Alın
Alanında uzman usta öğreticilerimiz ile siz de beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlere sahip olacaksınız. Nitelikli bir eğitim almak için gerekli olan tüm teorik ve pratik bilgilere sahip olan usta öğreticilerimiz, tam donanımlı araçları sayesinde konforlu bir sürüş gerçekleştirmenize olanak sağlar. Son model ve klimalı eğitim araçlarımızda alacağınız dersler ile sizin için mükemmel bir eğitim ortamında ders almanıza olanak sağlıyoruz. Bizimle bir kez çalıştıktan sonra yakınlarınıza da gönüllü referansımız olacağınızdan şüpheniz olmasın. Sürüş eğitimini eğlenceli hale getiren seçenekler ile yaşamınızı daha kaliteli sürdürmenize olanak sağlayan özelleştirilmiş seçenekler burada! İyi bir iletişim kurabileceğiniz, sertifikalı direksiyon hocalarınız ile siz de mümkün olan en kısa sürede nitelikli bir sürücü olacaksınız. Herhangi bir kimseden yardım almadan istediğiniz saatte trafiğe çıkarak gereksinimlerinizi gidermenin verdiği öz güveni başka hiçbir yerde bulamayacaksınız.

Kimseden Yardım Almadan Yetkin Bir Sürücü Olun
Özelleştirilmiş hizmetler ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan direksiyon hocalarınızdan ders alarak siz de trafikte aktif ve sorumlu bir birey olabilirsiniz. Esnek ödeme seçenekleri ve zaman esnekliği sayesinde çalışıyor olsanız dahi sizin için en uygun olan zamanda özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Uzun yola çıkmaktan çekiniyorsanız da bizimle iletişime geçerek uzun yol direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Sadece pratik değil, aynı zamanda teorik bilgilerin de verildiği merkezimizde trafik kurallarından güncel levha anlamlarına kadar aradığınız her şeye ulaşabileceksiniz.


» YAKACIK Bölgesine Özel Verdiğimiz Diğer Hizmetler


Tüm hakları firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2010 | 2024
Web Tasarım & Bölgesel Seo by www.bolgeselseo.com