DİREKSİYON DERSİ

DİREKSİYON DERSİ

Direksiyon dersi almak isteyenlere benzersiz tekliflerimiz var! İster tek bir ders alın, isterseniz de paket programlarımızdan yararlanın! Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerin sunulduğu direksiyon dersi hizmetlerimiz ile trafikte öz güvenli birer sürücü olmanızı sağlıyoruz. Her öğrencinin tek bir öğrenci olarak kabul edildiği kurs merkezimizde genel sürüş tekniklerinden ileri sürüş tekniklerine kadar çok geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerde, İstanbul’da ikamet eden sürücü ve sürücü adayları için benzersiz deneyimler sunuyoruz. Kurucumuz ve İleri Sürüş Teknikleri Eğitmenimiz Ali Kemal Bekar öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde, uzmanlığımızı her aşamada sizlere yansıtıyoruz. Direksiyon Geliştirme Merkezi, Scidkar Defansif Sürüş, Güvenli Sürüş Teknikleri- Türk Sürüş Akademisi gibi kuruluşlardan aldığımız eğitimlerle direksiyon dersi beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Direksiyon Derslerinde Üstün Başarı
Direksiyon dersi konusunda alanında uzman usta öğreticilerin bir arada bulunduğu kurs merkezimizde, Ankara Gazi Üniversitesi Metal Öğretmenliği, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğretici Direksiyon Öğretmenliği eğitimlerini alan kurucumuz Ali Kemal Bekar öncülüğünde sunduğumuz hizmetlerle bir sürüş kursundan duyduğunuz beklentileri en üst düzeyden karşılıyoruz. BASIC Driving Skills Center Sertifikası ve ileri Sürüş Teknikleri Uzmanı-Türk Sürüş Akademisi belgelerine sahip olan kurucumuz Ali Kemal Bekar ile en nitelikli eğitimleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Direksiyon dersi ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm sunan benzersiz hizmetlerimizle ister ilk kez ehliyet alacak olun, isterseniz de spesifik bir konuda kendinizi geliştirmek isteyin. Farklı öğrenme stillerinin bir arada sunulduğu derslerimizde, yatkın olduğunuz öğrenme stili üzerinden eğitim verilir.

Direksiyon Dersi ve Tüm Ders Ayrıntıları

Kişiye Özel Sürüş Eğitimi
Kişiye özel direksiyon derslerinin verildiği kuruluşumuzda, Görsel, işitsek veya deneyimsel öğrenme modelleri gibi kuramsal modeller arasından size en yatkın olan seçeneği belirliyor ve hizmetlerimizi buna göre sunuyoruz. Arz ettiğimiz derslerden en çok verim alacağınız şekilde programlarımızı düzenliyoruz. Bu sayede zaman ve bütçe kaybetmeden beklentilerinizi en iyi şekilde karşılama fırsatı buluyorsunuz. Trafikte öz güvenli ve nitelikli bir birey olmak için yapacağınız tercihlerde kusursuzu hedefliyor ve sizi de buna göre çalıştırıyoruz. Direksiyon dersi hizmetlerimizden faydalanırken bütçenizi hiçbir şekilde yormazsınız. Çünkü; derslerimizi tek tek alabilirsiniz. Kişiye özel ödeme yöntemlerinin sunulduğu kurs merkezimizde, ödemelerinizi nakit olarak her ders bitiminde yapabilirsiniz. Bu da, kredi kartı limitiniz dolmadan, toplu ödeme yapma zorunluluğu olmadan işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlar. 

Kredi Kartı ile Ödeme Fırsatı
Her ders bitiminde nakit olarak ödeme yapabileceğiniz gibi toplu paket hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Ders başına ücretin daha uygun maliyetle sunulduğu toplu paketlerimizde 10’arlı, 20’şerli veya 30’arlı programlarımızdan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Direksiyon dersi kapsamında sunduğumuz hizmetlerle ödemelerinizi kredi kartı ile topluca yaparak birim maliyeti düşürebilirsiniz. Lisanslı eğitim araçlarında pratik yapmanın ayrıcalığını yaşayacağınız kurs merkezimizde, çift pedallı eğitim araçları ile güven içerisinde derslerinizi tamamlayacaksınız. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak uzman usta öğreticilerden alacağınız eğitimlerde bayan veya erkek hoca tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sayede kendinizi en rahat hissedeceğiniz biçimde eğitimlerinizi tamamlayarak güvenle trafiğe çıkabilirsiniz.

Direksiyon Dersi

Kendinizin ve Çevrenizdekilerin Hayatını Riske Atmayın
Trafikte panik yapıyorsanız, kendinizi trafiğe çıkmak için yeterince iyi görmüyorsanız, uzun yıllar boyunca araba kullanmadıysanız, otomatik vitesli araçtan manuel vitesli araca veya tam tersine geçecekseniz özel direksiyon dersi almak tam size göre olacak. Genel sürüş eğitimlerinin yanı sıra spesifik eğitimleri de alabileceğiniz kurs merkezimizde ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilirsiniz. 50 dakikalık derslerimizden günde minimum iki adet alarak rahat bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi akan trafiğe çıkmaya hazır hissetmiyorsanız öncelikle eğitim parkurumuzda ders alabilirsiniz. Yola çıkmak için kendinizi hazır hissettiğinizde usta öğreticilerimiz ile birlikte akan trafikte yol alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerde evinizden alınıp evinize kadar bırakılırsınız. Ev veya iş yeri adresinizden eğitim aracı ile sizi alan direksiyon hocanız, tekrar aynı konuma bırakarak zamandan ve efordan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlar. 

Eksik Olduğunuz Konularda Özel Dersler 
Direksiyon dersi hizmetlerimizden genel olarak faydalanabileceğiniz gibi spesifik konularda da eğitim alabilirsiniz. Geri dürüş, ara yoldan ana yola çıkma, iki araç arasına park etme, yokuşta araç kaldırma gibi eksik olduğunuzu hissettiğiniz konularda da özel ders hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kaymakamlık İzin Belgesi, Valilik Belgesi, Güvenli ve Defansif Sürüş, Güvenli Sürüş Eğitimi, Usta Öğretici Belgesi ve İleri Sürüş Teknikleri belgelerimiz ile tam teşekküllü olarak sunduğumuz hizmetler ile yolların ustası olmanızı sağlıyoruz. Güncel mevzuata uygun olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında değişen trafik kuralları, levhaların anlamları ve çok daha fazlası ile gerçek bir sürücü olmanızı sağlıyoruz. Trafikte bulunan insanları ve diğer canlıları koruyan, saygılı birer sürücü olmak için tercih edeceğiniz hizmetlerimiz ile siz de yanınızda kimsenin desteği olmadan yolculuğa çıkabilirsiniz. Otoyolda gitme, gece sürüş teknikleri, vitesler arası geçiş yapma gibi işlemler için de tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz sayesinde yollarda öz güven kazanacaksınız.

Direksiyon Dersi Aldığınızda Yakıt Ücretleri Bizden
Kurumumuzdan alacağınız derslerde yakıt ücreti tarafımızdan karşılanır. Eğitim süresinde bilinç dışı olarak yaptığınız trafik kuralları ihlalleri ve maddi hasarlı kazalara kadar gerçekleşecek tüm olumsuzluklar kuruluşumuzun sorumluluğu altındadır. Bu sayede eğitim sonrasında ekstra ücretlerle karşılaşmaz ve kötü sürprizler yaşamazsınız. Her biri alanında uzman olan, eğitimli, güler yüzlü ve sabırlı direksiyon hocalarınız ile kusursuz bir eğitim almanın keyfini yaşarsınız. , MEB onaylı Usta Öğretici ve diğer tüm belgelerimiz mevcuttur. Tamamıyla yasal süreçlere bağlı olarak hizmet veren kuruluşumuzda hizmet sonrası faturanızı alırsınız. Kendi aracınıza alışmak için yapacağınız pratiklerde kişisel aracınızı da kullanmanız mümkündür. Kendi aracınız ile eğitim alma imkanının sunulduğu kuruluşumuzda arz edilen hizmet araçları da son modeldir. Konforlu, klimalı ve pratik araçlarla yapacağınız yolculuklarda sürüş tekniklerini A’dan Z’ye öğreneceksiniz. 

Resmi Direksiyon Dersi Hizmetleri
M.T.S.K ‘ya bağlı olan kuruluşumuz, özel donanımlı çift pedallı araçlarla hizmet verir. Eğitim araçlarımızın ruhsatında Eğitim Aracı yazar. Tamamen yasal mevzuatlara uygun olarak hareket eden kuruluşumuz, direksiyon sınavından ilk girişte geçmenize yardımcı olur. En az öğrencileri kadar azimli ve istekli olan usta öğreticilerimiz ile yargılanmadan, kızılmadan, strese girmeden araç kullanabilirsiniz. Yakınlarınızla çıkacağınız yolculuklarda alay edilmeye veya aşağılanmaya maruz kalabilirsiniz. Yakınlarınız ile aranızdaki samimiyetten kaynaklanan bu durum, aktif ve iyi bir sürücü olmanızı geciktirir veya tamamen engelleyebilir. Yanında kendinizi rahat hissedebileceğiniz, yapacağınız yanlışları sabırla karşılayan, nitelikli usta öğreticiler sayesinde mümkün olan en kısa sürede ilerleyecek ve kusursuz bir sürücü olma yolunda emin adımlarla yürüyeceksiniz. Her bir öğrenci farklı olduğu için belirli bir saat sayısında öğrenme garantisi hiçbir kurs merkezinde bulunmaz. Öğreninceye kadar öğretim ilkesi ile hareket eden kurs merkezimizde hedeflerinize emin ve sağlam adımlarla ulaşmanız için ihtiyacınız olan her şey bir arada sunulur. Otomatik ve manuel vites araçlarla sunulan hizmetlerde ileride hangi aracı kullanacaksınız o şanzımanlı araçla hizmet almanızı öneririz. İhtiyaçlarınıza en etkin çözümlerin sunulduğu kurs merkezimiz ile siz de öz güvenli, trafik kurallarına uyan ve yetkin bir sürücü olabilirsiniz. Şimdi Özel Direksiyon Dersi almak için bizimle Whatsapp üzerinden yazabilir veya İLETİŞİM sayfamız üzerinden hızla ulaşabilirsiniz.

Direksiyon Ders
Direksiyon ders almak isteyenlere özel olarak sunduğumuz hizmetlerle trafikte öz güvenl ibir sürücü olma yolunda önemli bir adım atacaksınız. Manuel veya otomatik şanzımanlı araçlar için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz ile siz de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız. İlk kez ehliyet alacaklar, uzun yıllar araç kullanmayanlar, belirli bir sürüş tekniğinde kendini geliştirmek isteyenler ve çok daha fazlasıın tercih edebileceği kurs merkezimizde direksiyon ders almak isteyenlere benzersiz seçenekler sunuyoruz. İleri Sürüş Teknikleri uzmanı ve kurucumuz Ali Kemal BEKAR ve diğer yetkin hocalarımızdan alacağınız derslerle siz de çevreye saygılı, trafik kurallarına uyan, doğru sürüş teknikleri ile hem kendisini hem de çevresindekileri tehlikeye sokmayan bir sürücü olacaksınız. İster erkek isterseniz de bayan hocadan tercih edebileceğiniz derslerimizde her şey size özel olacak. Anlama ve uygulama kabiliyetinize bağlı olarak kişiselleştirilmiş direksiyon ders seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarız.

Direksiyon Dersi

Kurucumuzdan Size Mesaj Var
Özel Direksiyon Dersi Eğitmeni ve kurucumuz Ali Kemal BEKAR’dan direksiyon ders almak isteyenlere bir mesaj  var. Milli Eğitim Bakanlığının 2010 yılında açmış olduğu usta öğretici Öğretmenlik diplomasını alan ve sürücü kurslarında fiili  olarak görev yapmaya başlayan kurucumuz, sürüş eğitimi konusunda her öğrencinin birbirinden farklı olduğunu söylüyor. Her öğrencinin algılama ve uygulama kapasitesi farklı olduğundan, direksiyon dersi alırken de kişiselleştirilmiş seçeneklerin önemine vurgu yapıyor. Türk Sürüş Akademisinde eğitimini tamamladıktan sonra güvenli sürüş savunmaya dayalı sürüş, scidkar gibi birçok alanda sürüş becerilerine sahip olan kurucumuz, ileri sürüş teknikleri hususunda İstanbullulara özel olarak sunduğu hizmetlerle sürüş konusundaki hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. MEB onaylı eğitmenler ile beraber ekibini kuran Ali Kemal BEKAR, sürüş konusunda talep ve gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Siz de bayan hocadan veya Ali Kemal BEKAR gibi erkek hocalardan ders alarak sürüş konusunda kendinizi geliştirmek isterseniz İstanbul Sürüş Akademisine bekleriz. 

Değişen Kurallara Uygun Sürüş Eğitimi
Tradik adapları, levha kültürü ve değişen kurallara uygun olarak direksiyon ders hizmetlerinin verildiği kurs merkezimizde, en yeni kurallar ve yasal mevzuatlara uygun olarak eğitimler verilir. Sunduğumuz hizmetler kapsamında sadece genel sürüş teknikleri üzerinde değil, eksik olduğunu hissettiğiniz ayrıcalıklar konusunda da eğitimler alabilirsiniz. Sadece İstanbul’da değil, aynı zamanda Kocaeli, İzmir, Bursa ve Antalya olmak üzere birçok noktada Özel Direksiyon Dersi, İleri Sürüş Teknikleri ve Defansif Sürüş Eğitimleri gibi genel veya özelleştirilmiş dersler alabilirsiniz. Alanında uzman bir kardodan alacağınız direksiyon ders hizmetleri ile mümkün olan en kısa sürede mümkün olan en iyi eğitimi alırsınız. Ankara Gazi Üniversitesi metal öğretmenliği, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sağlık kurumları işletmeciliği, Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğretici Direksiyon Öğretmenliği, BASIC driving skills Center sertifikası, İleri sürüş teknikleri Uzmanı-Türk Sürüş Akademisi, Güvenli sürüş teknikleri- Türk Sürüş Akademisi, Scidkar Defansif Sürüş, Direksiyon Geliştirme Merkezi gibi lisans belgelerine sahip olan İleri Sürüş Uzmanı Ali Kemal BEKAR gibi eğitmenlerin görev aldığı kurs merkezimizde tüm süreçler sizin ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre yürütülür.

Avantajlı Ödeme Seçenekleri 
Avantajlı ödeme seçenekleri ile bütçenizi yormadan direksiyon ders almanızı sağlayan kurs merkezimizde size özel olarak hazırladığımız paketler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Paket program halinde tercih edeceğiniz derslerde, birim ders ücretinin fiyatı daha uyguna gelir. 10, 20 ve 30’lu paket seçenekleri ile tercih edeceğiniz ders paketlerimizde ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya limitinden bir pay almak istemiyorsanız her ders sonrasında, günlük olarak de nakit ödeme yapabilirsiniz. Böylelikle hem beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamış olur hem de ödemede zorlanmamış olursunuz. Kaç ders alacağınıza sürüş eğitmeniniz ile birlikte karar vermelisiniz. Her kişinin öğrenme düzeyi farklı olacağı için öğrenme süreci de farklı olacaktır. Bu nedenle yetkin ve doğru bir öğrenme için alacağınız ders sayısına sürüş hocanızla birlikte karar vermelisiniz. Ders alırken genel sürüş teknikleri, ileri sürüş teknikleri ve gece sürüş teknikleri gibi farklı kategoriler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Geri geri park etme, iki araç arasına park etme, yokuşta araç kaldırma, tali yoldan otoyola çıkma gibi farklı kalemler üzerinden ders alarak sadece eksik olduğunuz konular üzerine de yoğunlaşabilirsiniz. 

DİĞER BLOGLAR
Tüm hakları firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2010 | 2024
Web Tasarım & Bölgesel Seo by www.bolgeselseo.com