OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ

OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ
Otomatik Vites Direksiyon Dersi kapsamında sunduğumuz hizmetlerimizi ÖZEL DİREKSİYON DERSİ İSTANBUL odaklı olarak 2010 yılından bu yana profesyonel olarak otomatik vites direksiyon dersi veriyoruz.

Otomatik Vites Direksiyon Derslerimizi 8 Başlık Altında Sunuyoruz.
1. Yoğun trafik dersi
2. Park dersi (paralel park-ava park-akb parkı: iki araç arasına geri girme)
3. Akşam trafiği dersi
4. Otoban –E5 Eğitimi
5. Kendi aracınızla Ders
6. Şehirlerarası uzun yol dersi
7. Ücretsiz teorik anlatım
8. Araç tanıtım dersi

Otomatik Vites Direksiyon Dersi

OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ
Otomatik vites direksiyon dersi alarak siz de trafikte aktif bir sürücü olabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş eğitim hizmetlerimiz ile öğrenme stilinize uygun olarak verdiğimiz dersler sayesinde mümkün olan en kısa süre içerisinde trafikteki yerinizi alacaksınız. Deneyimleyerek öğrenmenin farkını yaşamak için tercih edeceğiniz otomatik vites direksiyon dersi kapsamında trafikte araba kullanır hale gelmenizi sağlıyoruz. Arz ettiğimiz teorik ve pratik dersler sayesinde değişen kurallar ve güncel mevzuatlara uygun olarak eğitim alıyorsunuz. Beklentilerinizin ötesinde gerçekleştirdiğimiz otomatik vites direksiyon dersi seçeneklerini ister bayan isterseniz de erkek hocadan alabilirsiniz. Güler yüzlü, samimi ve profesyonel usta öğreticilerimizden alacağınız dersler sayesinde trafik kurallarına uyan, diğer sürücülere saygılı, profesyonel bir şekilde araç kullanabilen bir birey olabilirsiniz. Kursiyerlerimize özel olarak sunduğumuz eğitim paketleri arasından tercihte bulunarak taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlere ulaşabilirsiniz. Paket halinde bulunan programlarımız arasından tercihte bulunarak ders başına çok daha düşük maliyetle alım yapabilirsiniz. 10, 20 ve 30’lu paketlerden oluşan derslerimizin her biri 50 dakika sürer. Günde minimum 2 ders saati eğitim görerek hedeflerinize sağlam adımlarla ulaşabilirsiniz.

Bir Kez Eğitim Alın Bir Ömür Yararlanın
Kurs merkezimizden bir kez eğitim aldıktan sonra bir ömür öğrendiğiniz bilgilerin üzerine yenilerini ekleyerek bilgilerinizi sağlam temeller üzerine oturtabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan eğitim araçlarımızla konforlu ve güvenli sürüşün keyfine varmak artık çok kolay. Otomatik vites direksiyon dersi almak için manuel vites dersleri için ödeyeceğiniz ücret ile farksız bir şekilde eğitim alırsınız. Kötü sürprizlere yer olmayan sürücü kursumuzda fiyatlar nettir. KDV dahil olarak sunduğumuz fiyatlarımız herkes için eşittir. Kurumsallık ve şeffaflık ilkemiz gereğince tüm öğrencilerimize eşit şartlarda yaklaşırız. Çift pedallı eğitim araçlarımızın içerisinde usta öğretici hocanızın oturduğu bölümde de gaz ve fren pedalı bulunur. Bu pedallar, olası bir risk anında direksiyon hocanızın müdahalede bulunmasına olanak tanır. Üzerinde eğitim aracı yazan otomobillerimizde eğitim görmek istemezseniz kendi aracınız ile de hizmet alabilirsiniz. Sürücü kursumuzda, eğitim süresince harcanan yakıtın ücreti tarafımızca karşılanır. Eğitim araçlarımızda daima yakıt bulunduğu için özel aracınızla yapacağınız yolculuklarda yakıt ücretiniz de tarafımızca karşılanır.

Sürüş Eğitimi Esnasında Tüm Sorumluluk Bizde
Sürücü kursu merkezimizden alacağınız otomatik vites direksiyon dersi kapsamında tüm sorumluluk tarafımıza aittir. Art niyet ile gerçekleşmeyen tüm problemlerde daima yanınızdayız. Sürüş dersleri esnasında herhangi bir trafik kuralı ihlali yapmanız durumunda karşılaşacağınız trafik cezası veya maddi hasarlı kazalarda tüm masraflar sürücü kursumuz tarafından karşılanır. Bu sayede siz de sürüş esnasında gerilmeden ve heyecan yapmadan usta öğreticinizin yönergelerine uyarsınız. Bütçenizi de düşünen kurs merkezimizde ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Paket alımlarında geçerli olan kredi kartı seçeneğinde, bankanızın kampanyalarına bağlı olarak taksit yaptırma imkanına da sahip olabilirsiniz. Yapacağınız ödeme neticesinde kart puanı kazanarak ödediğiniz ücretin belirli bir bölümünden tasarruf etmeniz de mümkündür. İleride satın alacağınız aracınız otomatik vites olacaksa otomatik vites direksiyon dersi almanızı öneririz. İlk kez ehliyet alacaksanız, mevcutta aracınız varsa veya ehliyetiniz olup da uzun yıllar boyunca araca elinizi sürmemişseniz sürüş derslerimizden faydalanmaya adaysınız demektir.

OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ

Her Yaş Grubuna Otomatik Vites Direksiyon Dersi
Yasal sınırlar çerçevesinde her yaştan birey bizim hedef kitlemizdir. İster 70 yaşında olun isterseniz de 18 yaşında… Alanında uzman, tecrübeli ve profesyonel usta öğreticilerimiz sayesinde beklentilerinizi en üst düzeyden karşılayacağınıza emin olabilirsiniz. Tüm süreçlerin yasal mevzuatlar çerçevesinde gerçekleştirildiği sürüş akademimizde ödemeden sonra fatura alırsınız. Size ders verecek öğretmenleri seçmeniz de mümkün. Bayan hocadan başkası ile ders işlemem diyorsanız nitelikli ve uzmanlık sertifikasına sahip bayan usta öğreticilerimizden destek alabilirsiniz. İlk derslerde fazlasıyla heyecanlanır ve panik yaparsanız öncelikle eğitim parkurumuzda sürüş dersi alabilirsiniz. Heyecanınızı yenip öz güven kazandıktan sonra trafiğe çıkmaya hazırsınız demektir. Otomatik vites direksiyon dersi ile aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anadolu ve Avrupa yakasının tamamına sunduğumuz hizmetlerle zamandan kaybetmeden eğitimlerinizi sürdürürsünüz.

Kapıdan Kapıya Servis İmkanı
Özel tertibatlı ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı özel eğitim araçlarımız ile kapıdan kapıya servis imkanı sunuyoruz. Sizi evinizden veya iş yerinizden alarak eğitim sonrasında yeniden evinize ve iş yerinize bırakıyoruz. Trafiğin son derece yoğun olduğu İstanbul’da bu hizmetlerimizden faydalanmanız zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Her açıdan avantajlı olan sürücü kursu merkezimizi merdiven altı merkezlerle karıştırmayınız. Alanında uzman, tecrübeli ve sertifikalı bir kadro tarafından verilen hizmetlerimizin tamamı yasal mevzuatlara uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Sertifika ve belge bakımından zengin olan sürücü kursumuzda Kaymakamlık İzin Belgesi, Valilik Belgesi,  Güvenli ve Defansif Sürüş,  Güvenli Sürüş Eğitimi, Usta Öğretici Belgesi ve İleri Sürüş Teknikleri gibi birçok belge bulunur. Son model araçlarda, fiyat farkı olmadan alacağınız destekle hedeflerinize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ

Bizim Temelimiz Sağlam
İleri Sürüş Uzmanı Ali Kemal BEKÂR öncülüğünde kurulan sürücü kursumuzda tüm hizmetlerimizi büyük bir hassasiyet ile sunuyoruz. İşimize duyduğumuz saygı, işletmemizi her geçen gün daha da geliştirmemize olanak sağlıyor. Kurucumuz Ali Kemal BEKÂR Ankara Gazi Üniversitesi Metal Öğretmenliği, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğretici Direksiyon Öğretmenliği, BASIC Driving Skills Center Sertifikası, İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı-Türk Sürüş Akademisi, Güvenli Sürüş Teknikleri- Türk Sürüş Akademisi, Scidkar Defansif Sürüş ve Direksiyon Geliştirme Merkezi belgelerine sahiptir. Sadece kursiyerlerimize değil, aynı zamanda kurumsal firmalara seminer veren kurucumuz, levha kültüründen trafik adabına kadar birçok konuda tecrübelerini dinleyicileri ile paylaşır. yılında Temel Sürüş Becerileri Merkezi koordinatörü olarak da görev alan kurucumuzun trafik adabı ve İstanbul trafiği gibi konularda kitapları vardır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olan usta sürücüler ile ekibini kuran İleri Sürüş Uz. Ali Kemal BEKÂR ve kendisi ile eş değer nitelikte olan diğer usta öğreticilerimizden gönül rahatlığı ile ders alabilirsiniz.

Güncel Bilgileri Doğru Kişilerden Öğrenin
Değişen trafik kuralları, levhaların ne anlama geldiği, araç kullanmaya başlamadan önce yapılacak hazırlıklar gibi konularda kursiyerlerine bilgi veren usta öğreticilerimiz, bu sayede trafiğe hakim bir birey olmanızı sağlar. Kurs merkezimizden Özel Direksiyon Dersi, İleri Sürüş Teknikleri ve Defansif Sürüş Eğitimleri konularında ders alabilirsiniz. Ünü İstanbul sınırları dışına çıkan özel direksiyon dersi hocalarımızdan eğitim almak için Kocaeli, İzmir, Bursa ve Antalya olmak üzere birçok bölgeden İstanbul'a gelerek hizmet alıyorlar. İhtiyaçlarınıza özel kişiselleştirilmiş eğitim sistemlerinin sunulduğu kurs merkezimizde eksik olduğunuz belirli konular hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Geri geri park etme, iki araç arasına park etme, yokuşta araç kaldır, dar sokaklarda gezinme, tali yoldan asli yola çıkma ve çok daha fazlası üzerinde özel ders alabilirsiniz. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler ile doğru zamanda, doğru kişilerden, doğru bütçe ile hizmet alırsınız. Hedeflerinize ulaşarak kimsenin yardımı olmadan trafiğe çıkmanın keyfini yaşayacaksınız. Zamana bağlı olmadan, istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilmenin keyfini yaşamak için bizimle iletişime geçin.

FOTO GALERİ
Tüm hakları firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2010 | 2024
Web Tasarım & Bölgesel Seo by www.bolgeselseo.com