ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
Özel Direksiyon Dersi kapsamında sunduğumuz hizmetlerimizi ÖZEL DİREKSİYON DERSİ İSTANBUL odaklı olarak 2010 yılından bu yana profesyonel olarak özel direksiyon dersi veriyoruz.

Uyguladığımız özel tekniklerle çok hızlı bir şekilde tam kapsamlı direksiyon eğitimi sunuyoruz. Özel direksiyon derslerimizi 8 başlıkta tanımladık. Aşağıda bu 8 başlığı ve açılımlarını bilginize sunuyoruz. 11 yıllık İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı ve Özel Direksiyon Dersi Eğitmeni Ali Kemal BEKAR tarafından geliştirilen bu özel eğitim süreci ile, sıfırdan ileri seviyeye kadar hızlı ilerleme odaklı eğitim verilmektedir.
 

Özel Direksiyon Derslerimizi 8 Başlık Altında Sunuyoruz.

Özel Direksiyon Dersi Akşam Trafiği Dersi Akşam Trafiği Dersi
Akşam dersi genelde üçüncü veya dördüncü derste yapmış olduğumuz derstir. Sürücü burada akşam trafiğini tecrübe edinmiş olacaktır. Özellikle ‘ayna hâkimiyeti’ arkada gelen sürücünün kendisine uzak mı yakın mı olduğunu (ışık sistemi) ile anlama teknikleri anlatılır, Bu anlatılan bilgilerin tamamı ileri sürüş teknikleri uzmanı Ali Kemal Bekâr'a ait olup tamamen kendi araştırmaları ve tecrübeleri sonucu ortaya koymuş olduğu ve hali hazırda kitabında da yer verdiği tecrübeleridir.

Özel Direksiyon Dersi Araç Tanıtım Dersi Araç Tanıtım Dersi
Araç tanıtım dersinde aslında öğrencinin kendi arabasıyla ders yapıldığın da, kendi arabasıyla ilgili tüm detayları öğrenmiş olacaktır. Eğitim araçlarıyla değil de kendi arabasıyla eğitim almak isteyen sürücü içinde öncelikle araç tanıtım eğitimi yapılır ve kalbinde kendi arabasıyla akan trafikte eğitime başlanır

Özel Direksiyon Dersi Kendi Aracınızla Ders İmkanı Kendi Aracınız ile Ders İmkanı
Sürücü artık eğitim araçlarıyla yeterli seviyeye geldikten sonra, eğitmeninizde onayı ile kendi aracı var ise aracıyla bir ders yapılıp öğrenci mezun edilir. öğrencinin kendi arabası eğitim yaparken, Her arabanın kavraması ve bazı özellikleri araçlar arasında farklılık gösterebilir bu yüzden kendi aracınıza geçiş yaparken de eğitmenle minimum bir ders yapmak arabanızı tanımanız açısından daha etkili olacaktır.

Özel Direksiyon Dersi Otoban E5 Özel Dersi Otoban- E5 Dersi
E5 ve otoban dersi; son dersimizdir.E5 güzergâhından başlanır dönüş istikameti otoban olacak şekilde bir günde iki ders blok şeklinde yapılır. Burada özellikle duvar formülü ile tali yoldan anayola bağlanan bir sürücü ‘sanki üzerine geliyor muş gibi görür’. İstanbul trafiğinde bunu yaşamak fazlasıyla mümkündür.

İşte burada duvar formülü sayesinde sürücü korkmadan ve kendi çizgisini bozmadan sürücünün aslında üzerine gelmediğini şeritlerin birbiriyle kesişmediğini fark etmiş olur böylelikle tali yoldan bağlanan sürücülerden etkilenmeden ve sürüş keyfini kaçırmadan şerefini de bozmadan yoluna devam eder otobanda bir diğer önemli olan tekniklerimizdir.

Özel Direksiyon Dersi Park Dersi Park Dersi
Yoğun trafik dersi yaptıktan sonra öğrencinin durumunu yeterli seviyede gördüğümüzde ikinci ders olarak öğrencimize beş çeşit park dersi anlatıyoruz bu parkların birincisi ve en önemlisi hatta İstanbul’da en çok kullanılan;
1. ‘paralel park’ dediğimiz, kaldırım kenarında duran iki araç arasında park etmen öğrenci bu parkı öğrendikten sonra
2. ‘dikine yani AVM park’ yapılır
3. ‘45° eğik olan park’ daha çok yoğun sitelerde kullanılan bir park çeşididir,
4. Kaldırım kenarında herhangi bir araç yokken kaldırıma paralel olarak eşit seviyede arabayı park etmek,
5. ‘aka formülü’ son olaraktan iki araç arasına geri park etmek, ileri sürüş teknikleri uzmanı olan Alı Kemal Bekâr, almış olduğu eğitimler neticesinde ikiaraç arasına geri park etmek ile ilgili bir formül olmaması üzere kendi araştırması sonucu bunun formülünü bulmuş ve öğrencilerine kolaylık olsun diye en basite indirgeyerek bunu bir formül haline getirmiştir.

Özel Direksiyon Dersi Şehirlerarası Uzun yol Dersi Şehirlerarası Uzun yol Dersi
Şehirlerarası uzun yol eğitimi için artık öğrencimizin kendi aracıyla da akan trafikte minimum bir ders yaptıktan sonra yine eğitmenin onay vermesi sonucu öğrencinin daha hızlı bir şekilde tecrübe kazanması için öğrenci ile bir uzun yol planlaması yapılır başlangıç noktası olarak İstanbul belirlenip bursa Edirne ve Kocaeli olarak belirlenir artık uzun yolda sürücü arabasını daha iyi tanımış ve daha hızlı bir sürede tecrübe kazanmış olacaktır uzun yolda karşılaşabileceği tüm Tecrübeleri eğitmenle beraber yaşaması ileriki hayatında daha kısa sürede trafikteki yerine almasına zemin olacaktır.

Özel Direksiyon Dersi Ücretsiz Teorik Anlatım Dersi
 Ücretsiz Teorik Anlatım Dersi
Ücretsiz teorik eğitim de öğrenci derse ilk başladığı vakit ilk 10 dakika teorik anlatılır öğrencimiz birini derse başladıktan sonra ve eğitimden memnun kaldığı süre içinde Bir sonraki dersi için ders saati başlamadan gelip eğitmeninden teorik Anlamda destek alabilir ayrıca eğitimlerimizi görsel resimler üzerinde anlatıp günlük olarak aklına takılan her şeyi Whatsapp danışma hattı üzerinden yazıp destek alabilir.

Özel Direksiyon Dersi Yoğun Akan Trafikte Ders İmkanı Yoğun Trafik Dersi (Akan Trafikte)
Bir öğrenci ile derse başlarken ilk dersimizin adı yoğun trafik dersidir. Bu dersimizde öncelikle temel eğitim anlatılır örneğin manuel araç ise debriyaj ve vites tanıtımı ayrıca vurgulanarak anlatılır arabayı yeterli seviyede tanıdıktan sonra öğrenci ile yavaş yavaş trafiğe çıkılır ve yoğun trafik dersi başlamış olur yoğun trafik dersinde öğrenci öncelikle aracı tanımış olur yoğun trafik dersi en önemli ders olmakla birlikte öğrencinin kaç derse yetişeceğini test ettiğimiz derstir aynı zamanda, yoğun trafik dersi içerisinde. Sokak arası dar dönüşler, rampada el freni kullanmadan arabayı kaldırma teknikleri, yani debriyajı kavrama otomatik araçlarda ise geri kaydırmadan ve tek ayağımızı kullanarak aracı kaldırma dersleri.

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
Özel direksiyon dersi almak isteyenler için sunduğumuz benzersiz eğitimler ile trafikte güvenli ve saygılı birer sürücü olacaksınız. Ehliyet almak isteyen 18 yaşındaki gençlerden 77 yaşında kendini genç hisseden ve öğrenmeye açık olanlara kadar herkes için pratik sürüş derslerimiz ile hizmetinizdeyiz. Her bir öğrencinin tek öğrenci olarak kabul edildiği ve buna göre ilgilenildiği kurs merkezimizde siz de iyi ve yetni bir sürücü olma yolunda emin adımlarla ilelreyeceksiniz. Zamandan kazanmanız için belirttiğiniz ev veya iş adresinizden kursumuza katılarak yol için ekstra zaman ve efor harcamazsınız. Maliyet açısından da avantajlı bir durum oluşturan özel direksiyon dersi hizmetlerimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Otomatik veya manuel vitesli araçlarda alabileceğiniz eğitimler ile ihtiyaçlarınıza nokta atışı yapıyor ve gereksinimlerinizi en üst seviyeden karşılıyoruz. İster daha önce hiç sürücü koltuğuna geçmemiş biri olun, isterseniz de uzun yıllar araç kullanmadığı için pratik yapmak isteyen biri olun. Kişiye özel olarak sunduğumuz özel direksiyon dersi hizmetleri ile sürüş konusundaki pratik ihtiyaçlarınıza uzman desteği ile çözüm bulacaksınız.

Sizi Kapınızdan Alıp Kapınıza Bırakıyoruz
Zamandan, efordan ve bütçeden tasarruf ettiren özel direksiyon dersi seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı anlıyor ve buna göre hareket ediyoruz. Özel direksiyon eğitmenlerimiz, sizi kapınızdan alıp kapınıza kadar bırakıyor. Bu da yorulmadan ve zaman kaybetmeden istediğiniz dersi almanızı sağlıyor. Sürüş esnasında rahat olmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunan kurs merkezimizde, sürüş esnasında oluşabilecek tüm olumsuz durumlardan kendimizi zorumlu tutuyoruz. Örneğin; eğitim aracımız ile derste olduğunuz esnada bir ağaca çarparsanız veya kırmızı ışıkta panikleyip geçtikten sonra trafik cezasına maruz kalırsanız maddi hasarlı olan bu gibi durumlar kurumumuz tarafından karşılanıyor. Sadece kazalardan veya trafik kuralı ihlallerinden kaynaklanan hasarlarda değil, sürüş esnasında harcanan yakıt da kurumumuz tarafından karşılanır. İstanbul iline özel olarak sunduğumuz hizmetlerde bizden özel direksiyon dersi aldığınızda eğitim sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız. 

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Bizde Her Şey Çok Net
Bizde her şey nettir. Eğitim için totalde ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden bilirsiniz. Size eğitim için piyasanın altında bir ücret ile gelir ardından yakıt gibi masraflarla karşılaştırmayız. Eğitim hizmetlerimiz için ödeyeceğiniz tutara her şey dahildir. Özel direksiyon dersi için sunduğumuz hizmetler paketler şeklindedir. 10, 20 ve 30 derslik paketlerimizden dilediğinizi seçerek yetkin ve aktif bir sürücü olma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz. Kaç derslik bir paket alacağınız konusunda uzmanlarımız sizi yönlendirecektir. Çünkü; ehliyeti olan ve uzun yıllar araç kullanmamış bir kişi ile daha önce hiç direksiyon başına oturmamış olan bir kişinin alacağı ders sayısı birbirinden farklılık gösterir. Kaç ders almanız gerektiği, hangi eğitim araçlarında ders alacağınız, derslerin kaç saat olacağı gibi birçok soruyu Whatsapp hattımız üzerinden yanıtlandırabilirsiniz. Whatsapp iletişim hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek özel direksiyon dersi konusunda aklınıza takılan tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz. Ders almaya karar verdiğinizde sizin için uygun olan gün ve saat belirlenir. Eğitim aracımız tam saatinde belirtmiş olduğunuz lokasyona gelerek pratik eğitime başlamak için hazırdır. 


Önce Teorik Sonra Pratik Dersler
Kuruluşumuzdan alacağınız özel direksiyon dersi hizmetlerinde, ilk derste öncelikle kısaca işin teorisinden bahsedilir. Teorik kısımda emniyet kemerini bağlama, koltuğu ayarlama, dikiz aynalarını kontrol etme gibi işlemler gerçekleştirilir. Eğitmenimiz kısaca teorik dersler hakkında bilgi verdikten sonra sıra pratik derslere geçer. Akan trafikte eğitim görmekten ilk adıma çekinen kullanıcılar için eğitim parkurumuz daima hazırdır. Bu nedenle akan trafikte panik veya heyecan gibi durumlarla karşılaşan kursiyerlerimiz için eğitim parkurumuzda da hizmet veririz. Eğitim parkurumuzda temel eğitim işlemleri tamamlanır. Temel eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz için daha sonra akan trafikte dersler başlar. Günde en az 2 ders yapılır. İsteyen kullanıcılar için daha fazla ders sayısı da tercih edilebilir. Derslerin sayıları öğrenci ile direksiyon hocası arasında kararlaştırılabilir. Kurs merkezimizde 1 ders 50 dakikadan oluşur. Bu da kursiyerlerin yola ve derslere doğru bir şekilde odaklanmasını sağlar.

Ödemede Esneklik, Sürüşte Kolaylık
Güvenli ve nitelikli sürüşler için tercih edebileceğiniz kurs merkezimizde ödemede de esneklik sağlanır. Ödemelerinizi günlük olarak, ders bittikten sonra yapabilirsiniz. Bu da bütçenizi yormadan kursunuzu başarıyla tamamlamanıza olanak sağlar. Aldığınız her dersin ücretini ders bitiminde vererek kredi kartı limitinizi birden doldurmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paket olarak tercih edeceğiniz ders programımızda kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Kurs merkezimizden alacağınız hizmetlerde fatura keseriz. Özel eğitim araçlarımızda alacağınız eğitimlerde siz de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Çift pedallı olan eğitim araçlarımızda, olası bir panik anında kursiyerin hata yapmaması için direksiyon hocasının müdahalede bulunabileceği pedallar bulunur. Çift pedallı ve üzerinde eğitim aracı yazan araçlarımızda alacağınız eğitimlerle kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz. Özel donanımlı araçlarımız, direksiyonu en iyi şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. M.T.S.K ‘ya bağlı olan kurs merkezimizde görev alan hocalarımız siz öğrenene kadar öğretmeye devam eder.

Özel Direksiyon Ders Paketiyle Hızla Trafiğe Çıkın

Her Öğrenci Farklı ve Biz Bunun Farkındayız
Bizim için kursiyerlerimiz öğrenmek için can atan birer öğrencidir ve her bir öğrenci farklıdır. Bu farkın fakında olan kurs merkezimiz, her öğrencinin kabiliyeti ve algısına uygun olarak geliştirdiği sürüş teknikleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Sakin, sabırlı ve güler yüzlü sürüş uzmanlarımızdan alacağınız eğitimlerle hedeflerinize en iyi şekilde ulaşacaksınız. Eğitmeninizin yeterli görmesi durumunda aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sürüş derslerini eğitim araçlarımızla alabileceğiniz gibi kendi aracınızla da alabilirsiniz. Kendi aracı ile sürüş eğitimi almak isteyenlerin ehliyeti olması gerektiğini unutmayın. İlk kez ehliyet alacak öğrencilerimizin eğitim araçlarımızda ders alması gereklidir. Derslerinizi alacağınız ehliyet türü veya kullanacağınız araca göre tercih edebilirsiniz. Otomatik ve manuel şanzımanlı araçlar için de tercih edebileceğiniz kurs merkezimizde, her türlü talebe yanıt verecek eğitim araçları mevcuttur. 

Yasal Mevzuatlara Uygun, Nitelikli Kurs Merkezi
Yasal mevzuatlara en iyi şekilde uyan kurs merkezimizde Kaymakamlık İzin Belgesi, Valilik Belgesi, Güvenli ve Defansif Sürüş Sertifikası, Güvenli Sürüş Eğitimi, Usta Öğretici Belgesi, İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası bulunur. Yetkinliğini belgeler ve sertifikalar ile taçlandıran kurs merkezimizde erkek veya bayan hoca tercihinde bulunabilirsiniz. Kendinizi en rahat hissedecek şekilde ders almanızı sağlayan kurs merkezimizde, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en doğru seçeneğe sahip olabilirsiniz. Dersler esnasında panik yapmadan, gerilmeden, içiniz rahat bir şekilde eğitim almak istiyorsanız Whatsapp iletişim hattımız veya çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günlük veya paket halinde satın alabileceğiniz dersler ile sürüş tekniklerinizi geliştirebilir, eksik olduğunuz konuları da tamamlayabilirsiniz. Alanında uzman bir ekip tarafından sürdürülen direksiyon dersi hizmetlerimiz ile kendi zamanınıza uygun olan zaman diliminde dersler alarak zaman kaybı yaşamazsınız. İhtiyaçlarınıza en uygun seçeneklerin sunulduğu kurs merkezimiz ile kendinden emin, yayalara ve diğer sürücülere saygılı, kurallara uyan, profesyonel bir sürücü olacaksınız. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanıza olanak sağlayan sürücü kursumuz ile siz de yollarda öz güven kazanacaksınız.

FOTO GALERİ
Tüm hakları firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2010 | 2024
Web Tasarım & Bölgesel Seo by www.bolgeselseo.com